Перейти к содержимому

Ремонт рулевых реек, насосов гидроусилителя, и редукторов ГУР

Київ, Жуковського 20
СТО Автогідравліка

+38-068-810-63-63

МАЙСТЕРНЯ ПО РЕМОНТУ ГІДРОПІДСИЛЮВАЧА КЕРМА. ПРОДАЖ РУЛЬОВИХ РЄЙОК, НАСОСА ГУР та РЕМКОМПЛЕКТІВ

Ми надаємо послуги

  • Ремонт кермових рейок
  • Ремонт насоса гідропідсилювача
  • Ремонт кермового редуктора
  • Продаж Рульових рейок
  • Продаж насоса гідропідсилювача
  • Ремкомплекти  ГУР

Ремонт

РУЛЬОВІ РЕЙКИ

Що робити, коли не працює гідропідсилювач керма, гуде насос, ривками працює кермо, в один бік не крутиться кермо. Ми пропонуємо клієнтам повний ремонт відновлення рульової рейки:  демонтаж, ремонт та монтаж А також миття системи ГУР за рекомендацією заводу виробника. Усі комплектуючі для ремонту гідропідсилювача є у наявності.

Ремонт

Насос гур

Наша майстерня пропонує реставрацію насоса гідропідсилювача. Завжди в наявності якісні оригінальні комплектуючі, які прослужать досить тривалий час вашому автомобілю. Зазначимо, що у нас представлене обладнання, за допомогою якого можна провести перевірку.

СТО Автогидравлика

ремонт и  продажа  рулевых реек, насосов, шлангов гидроусилителя а также ремонт рулевого механизма ГУР грузовых автомобилей.
Продажа ремкомплектов на рулевые рейки и насосы гидроусилителя.
Сальники для гидроусилителя.
Покупаем  Б/У  рулевые рейки и насосы.

Отримайте безкоштовну консультацію наших автомеханіків

Залишіть контактний номер телефону і ми найближчим часом зв’яжемося з Вами.

Надсилаючи дані, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та даєте згоду на обробку персональних даних

О проблемах с рулевой рейкой говорят:

Стуки на дрібних вибоїнах і купині, що пропадають при перекладі рульового колеса в крайнє положення керма говорить про те, що в черв'ячній передачі є вироблення по зубах.

Довільне обертання керма ліворуч або праворуч як правило супроводжується чорним маслом в бачку гідропідсилювача.

Кермо із середнього становища (коли колеса стоять прямо) потрібно зривати або він закушує. Причина Несправність Рульової Рейки Вироблення в корпусі рульової рейки або лопнуло кільце на поршні. Усунення Ремонт або заміна кермового механізму.

Несправність Рульове колесо в одну зі сторін крутитися тугіше чи нема взагалі гідропідсилення в ліву чи праву сторону Причина Проблема золотника (розподільник) Усунення Ремонт рульової рейки або заміна (Автогідравліка)

Кермо туге при обертанні на місці Причина Слабо натягнутий чи зношений приводний ремінь насоса. Низький рівень рідини у бачку гідропідсилювача. Число оборотів холостого ходу двигуна занижено. Брудний фільтр або сітка бачка гідропідсилювача Нестача тиску масла в насосі гідропідсилювача. Повітря в системі

Усунення Відрегулювати натяг ременя. Долити масло|мастило| в бачок. Відрегулювати обороти холостого ходу. Поміняти фільтр у бачку гідропідсилювача. Ремонт чи заміна насоса в майстерні АВТОГІДРАВЛІКИ. Перевірити шланг гідропідсилювача, і запотівання насоса біля шківа. Допомога за тел 067-88-33-070

Будь-яке з цих явищ вимагає негайного візиту до автосервісу, повноцінного обстеження та грамотного ремонту.

Гарантія на всі роботи
6 місяців або 20 тис пробігу

Власний склад запчастин та розхідників

Діагностика та ремонт професіоналами

Повний комплекс послуг

СТО Автогідравліка — 15 років спеціалізується на діагностиці та ремонті рульового управління, продає сертифіковані аналоги оригінальних агрегатів та комплектуючих для автомобілів європейського та азіатського виробництва.

СТО Автогідравліка — це:

оптимальні умови. Майстри СТО працюють у чистих, теплих, обладнаних приміщеннях: при ремонті в агрегати не потрапляє бруд, нормальний режим температури та вологості запобігає корозії агрегатів;
досвідчені фахівці вузького профілю – механіки, гідравліки. Кожен із них займається проблемами певного вузла чи системи;
спецінструмент  якісні комплектуючі та агрегати.